Google Pixel 10 Pro
$699.00
Nulla finibus massa non maximus rhoncus. Duis ut ligula et nibh dictum eleifend vel non massa. Aliquam molestie,
(In Stock)
Nulla finibus massa non maximus rhoncus. Duis ut ligula et nibh dictum eleifend vel non massa.
| Weight | 170 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 33 × 13 cm |
| Origin Country | USA |
| Color | Blue, Gray, Green, Red |
| Material | Quoted Plastic |
| Memory Storage Capacity | 1 TB, 128 GB |
| Processor | Snapdragon 8 |
| 5G Support | Yes |
| Camera | 100MP, 60MP |
| Refresh Rate | 120Hz |


Reviews
There are no reviews yet.