iPhone 17 Air
$499.00
Nulla finibus massa non maximus rhoncus. Duis ut ligula et nibh dictum eleifend vel non massa. Aliquam molestie,
(In Stock)
Nulla finibus massa non maximus rhoncus. Duis ut ligula et nibh dictum eleifend vel non massa.
| Weight | 170 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 33 × 13 cm |
| Origin Country | USA |
| Color | Blue, Gray, Green |
| Material | Titanium |
| Memory Storage Capacity | 1 TB, 128 GB |
| Processor | A19 Pro |
| 5G Support | Yes |
| Camera | 48MP, 60MP |
| Refresh Rate | 120Hz |


Reviews
There are no reviews yet.