Samsung Galaxy S25
$599.00
Nulla finibus massa non maximus rhoncus. Duis ut ligula et nibh dictum eleifend vel non massa. Aliquam molestie,
(In Stock)
Nulla finibus massa non maximus rhoncus. Duis ut ligula et nibh dictum eleifend vel non massa.
| Weight | 170 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 33 × 13 cm |
| Origin Country | South Korea |
| Color | Blue, Gray, Green |
| Material | Titanium |
| Memory Storage Capacity | 1 TB, 128 GB |
| Processor | A19 Pro |
| 5G Support | Yes |
| Camera | 100MP, 48MP, 60MP |
| Refresh Rate | 120Hz |


Reviews
There are no reviews yet.