Samsung Galaxy S25 Ultra
$599.00
Nulla finibus massa non maximus rhoncus. Duis ut ligula et nibh dictum eleifend vel non massa. Aliquam molestie,
(In Stock)
Nulla finibus massa non maximus rhoncus. Duis ut ligula et nibh dictum eleifend vel non massa.
| Weight | 170 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 33 × 13 cm |
| Origin Country | South Korea |
| Color | Blue, Gray, Green |
| Material | Titanium |
| Memory Storage Capacity | 1 TB, 128 GB |
| Processor | Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| 5G Support | Yes |
| Camera | 100MP, 60MP |
| Refresh Rate | 120Hz |


ThemeHunk –
Good